Szamba betonowe Radzymin

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Radzymin

Szczelne zbiorniki betonowe Radzymin

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w kwestii wyboru właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538