Szamba betonowe Różan

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Różan

Szczelne zbiorniki betonowe Różan

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538