Szamba betonowe Serock

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Serock

Szczelne zbiorniki na szambo Serock

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość zbiornika. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto więc oddać zadanie wykonania kompletnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać szamba i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na porządne nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, jeśli budujesz dom. Współczesne zasady nakazują, aby wszystkie budynki miały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538