Szamba betonowe Sierpc

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Aby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Sierpc

Szczelne zbiorniki betonowe Sierpc

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538