Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do instalacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Szczelne zbiorniki na szambo Sokołów Podlaski

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, gdyż szambo powinno pozostawać szczelne. Nieczystości z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy zatem zlecić zadanie wykonania kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy patent na obfite nawadnianie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże konieczna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, aby wszystkie domy miały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538