Szamba betonowe Szydłowiec

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych składników do budowy szamb i światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Szydłowiec

Szczelne zbiorniki na szambo Szydłowiec

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto więc polecić wyzwanie wykonania kompletnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, regionu wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, jeśli budujesz dom. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszystkie domy miały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538