Szamba betonowe Tarczyn

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u inwestora. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Tarczyn

Szczelne zbiorniki betonowe Tarczyn

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru właściwej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538