Szamba betonowe Tłuszcz

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów musi odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Tłuszcz

Szczelne zbiorniki na szambo Tłuszcz

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo musi pozostawać wodoodporne. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc oddać zadanie stworzenia kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy patent na porządne podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości szamba, regionu realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże konieczna, jeśli budujesz dom. Obecne zasady nakazują, żeby wszelkie domy posiadały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538