Szamba betonowe Wyśmierzyce

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych składników do tworzenia szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Wyśmierzyce

Szczelne zbiorniki na szambo Wyśmierzyce

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Ścieki z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto zatem zlecić zadanie stworzenia kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać szamba i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy sposób na obfite podlewanie grządek. Zlecając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości zbiornika, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże konieczna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie domy miały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538