Szamba betonowe Wyszków

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Wyszków

Szczelne zbiorniki betonowe Wyszków

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538