Szamba betonowe Wyszogród

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Wyszogród

Szczelne zbiorniki betonowe Wyszogród

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestii kupna właściwej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538