Szamba betonowe Ząbki

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do instalacji miejskiej, wtedy należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Ząbki

Szczelne zbiorniki na szambo Ząbki

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To istotne, gdyż szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto zatem oddać zadanie stworzenia pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy patent na darmowe podlewanie grządek. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury zbiornika, regionu realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, gdy budujesz dom. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszelkie budynki posiadały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz pomocy w sprawie kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538