Szamba betonowe Zakroczym

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do wykonania dołu na działce u inwestora. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Zakroczym

Szczelne zbiorniki betonowe Zakroczym

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538