Szamba betonowe Żelechów

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Żelechów

Szczelne zbiorniki betonowe Żelechów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538