Szamba betonowe Zielonka

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do wykonania wykopu na działce u inwestora. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Zielonka

Szczelne zbiorniki betonowe Zielonka

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538