Szamba betonowe Baborów

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno jest załatwić firmę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Baborów

Szczelne zbiorniki betonowe Baborów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna właściwej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538