Szamba betonowe Dobrodzień

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania dołu na działce u inwestora. Aby instalacja szamba udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Dobrodzień

Szczelne zbiorniki betonowe Dobrodzień

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba. Nowoczesne metody pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538