Szamba betonowe Głogówek

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno jest zorganizować firmę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Głogówek

Szczelne zbiorniki betonowe Głogówek

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w zakresie kupna właściwej wielkości szamba. Innowacyjne metody pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538