Szamba betonowe Głubczyce

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Głubczyce

Szczelne zbiorniki betonowe Głubczyce

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538