Szamba betonowe Gorzów Śląski

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do tworzenia prefabrykatów i innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Gorzów Śląski

Szczelne zbiorniki na szambo Gorzów Śląski

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Należy zatem oddać wyzwanie realizacji pełnej instalacji fachowcom. To pomoże śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na darmowe nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury zbiornika, obszaru realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak niezbędna, jeśli stawiasz dom. Obecne przepisy nakazują, aby wszystkie domy miały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538