Szamba betonowe Kietrz

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kietrz

Szczelne zbiorniki na szambo Kietrz

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To istotne, ponieważ szambo musi pozostawać szczelne. Nieczystości z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy zatem polecić wyzwanie stworzenia kompletnej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na porządne podlewanie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, obszaru realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Chociaż droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, aby wszelkie budynki posiadały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w sprawie wyboru szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538