Szamba betonowe Kluczbork

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów musi odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do budowy szamb i nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kluczbork

Szczelne zbiorniki na szambo Kluczbork

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo musi być szczelne. Ścieki z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy więc polecić zadanie realizacji całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy sposób na obfite nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, żeby wszelkie domy miały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538