Szamba betonowe Korfantów

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Korfantów

Szczelne zbiorniki betonowe Korfantów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne metody pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538