Szamba betonowe Krapkowice

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Aby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Krapkowice

Szczelne zbiorniki betonowe Krapkowice

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538