Szamba betonowe Leśnica

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Leśnica

Szczelne zbiorniki na szambo Leśnica

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto więc oddać wyzwanie wykonania całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy patent na obfite podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, jeśli stawiasz dom. Obecne przepisy nakazują, aby wszelkie budynki miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538