Szamba betonowe Lewin Brzeski

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u inwestora. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na specjalne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Lewin Brzeski

Szczelne zbiorniki betonowe Lewin Brzeski

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne metody pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538