Szamba betonowe Namysłów

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Aby budowa zbiornika udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Namysłów

Szczelne zbiorniki betonowe Namysłów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538