Szamba betonowe Niemodlin

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów musi odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do budowy szamb oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Niemodlin

Szczelne zbiorniki na szambo Niemodlin

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, gdyż szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Należy więc polecić wyzwanie stworzenia kompletnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy patent na obfite podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości zbiornika, miejsca wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak konieczna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, aby wszystkie budynki miały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii kupna szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538