Szamba betonowe Olesno

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do budowy prefabrykatów i innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Olesno

Szczelne zbiorniki na szambo Olesno

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność zbiornika. To istotne, bo szambo musi pozostawać szczelne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto więc zlecić zadanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na porządne nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury zbiornika, regionu wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, aby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538