Szamba betonowe Otmuchów

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wówczas należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy szamb i innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Otmuchów

Szczelne zbiorniki na szambo Otmuchów

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Należy więc zlecić zadanie wykonania pełnej instalacji fachowcom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na obfite nawadnianie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru szamba, obszaru wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, aby wszelkie domy posiadały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538