Szamba betonowe Prudnik

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Aby budowa zbiornika udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Prudnik

Szczelne zbiorniki betonowe Prudnik

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538