Szamba betonowe Strzelce Opolskie

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest załatwić firmę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Strzelce Opolskie

Szczelne zbiorniki betonowe Strzelce Opolskie

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538