Szamba betonowe Wołczyn

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do instalacji miejskiej, wtedy należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Wołczyn

Szczelne zbiorniki na szambo Wołczyn

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto więc oddać wyzwanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na porządne podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak nieunikniona, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie budynki posiadały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538