Szamba betonowe Błażowa

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z domów powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Błażowa

Szczelne zbiorniki na szambo Błażowa

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Nieczystości z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Należy więc zlecić zadanie wykonania całkowitej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na darmowe podlewanie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru szamba, regionu realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Choć droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie domy miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w kwestii wyboru szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538