Szamba betonowe Brzostek

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Żeby budowa szamba udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Brzostek

Szczelne zbiorniki betonowe Brzostek

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538