Szamba betonowe Brzozów

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Brzozów

Szczelne zbiorniki na szambo Brzozów

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość zbiornika. To istotne, gdyż szambo powinno być wodoodporne. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto więc oddać wyzwanie realizacji kompletnej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało używać szamba i troszczyć się jedynie o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy patent na darmowe nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości szamba, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, aby wszystkie domy posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii wyboru szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538