Szamba betonowe Cieszanów

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb i innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Cieszanów

Szczelne zbiorniki na szambo Cieszanów

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Należy więc zlecić wyzwanie stworzenia kompletnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i troszczyć się jedynie o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na obfite nawadnianie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury zbiornika, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Mimo że droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, gdy stawiasz dom. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie domy posiadały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538