Szamba betonowe Dukla

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia prefabrykatów i światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Dukla

Szczelne zbiorniki na szambo Dukla

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To ważne, gdyż szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy zatem oddać zadanie wykonania całkowitej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy patent na obfite podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, miejsca wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże nieunikniona, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, aby wszystkie budynki posiadały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538