Szamba betonowe Dynów

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów powinno przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do instalacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów i innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Dynów

Szczelne zbiorniki na szambo Dynów

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To ważne, bo szambo musi być szczelne. Ścieki z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto zatem polecić wyzwanie stworzenia kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy sposób na obfite nawadnianie grządek. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak niezbędna, jeśli budujesz dom. Obecne zasady wymagają, aby wszelkie domy miały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538