Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów i światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Szczelne zbiorniki na szambo Iwonicz-Zdrój

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To istotne, bo szambo powinno być szczelne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Należy więc polecić zadanie realizacji pełnej kanalizacji fachowcom. To pomoże śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy patent na porządne podlewanie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości szamba, regionu wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Współczesne zasady nakazują, aby wszelkie budynki miały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538