Szamba betonowe Jedlicze

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Jedlicze

Szczelne zbiorniki na szambo Jedlicze

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To ważne, bo szambo musi pozostawać wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy zatem oddać zadanie wykonania pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na darmowe nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości szamba, regionu wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże konieczna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawie kupna szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538