Szamba betonowe Kańczuga

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych składników do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kańczuga

Szczelne zbiorniki na szambo Kańczuga

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość konstrukcji. To ważne, gdyż szambo musi być szczelne. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Należy więc zlecić zadanie wykonania całkowitej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na porządne nawadnianie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, regionu wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Mimo że droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak konieczna, gdy stawiasz dom. Obecne zasady wymagają, aby wszelkie domy miały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli oczekujesz pomocy w kwestii kupna szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538