Szamba betonowe Kołaczyce

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kołaczyce

Szczelne zbiorniki na szambo Kołaczyce

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc zlecić zadanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na porządne nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru zbiornika, regionu realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, aby wszelkie budynki miały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538