Szamba betonowe Kolbuszowa

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych składników do tworzenia prefabrykatów oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Kolbuszowa

Szczelne zbiorniki na szambo Kolbuszowa

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy więc zlecić wyzwanie realizacji całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało używać szamba i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na obfite nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, aby wszelkie budynki posiadały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538