Szamba betonowe Łańcut

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Łańcut

Szczelne zbiorniki betonowe Łańcut

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538