Szamba betonowe Lesko

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Lesko

Szczelne zbiorniki betonowe Lesko

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w kwestii kupna właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538