Szamba betonowe Lubaczów

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno jest załatwić firmę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Aby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Lubaczów

Szczelne zbiorniki betonowe Lubaczów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w kwestii kupna właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538