Szamba betonowe Narol

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Aby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Narol

Szczelne zbiorniki betonowe Narol

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru właściwej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538