Szamba betonowe Nisko

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych składników do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Nisko

Szczelne zbiorniki na szambo Nisko

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność zbiornika. To ważne, bo szambo powinno być szczelne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Należy zatem polecić wyzwanie stworzenia kompletnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na porządne nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury zbiornika, miejsca realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Choć droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie domy miały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538