Szamba betonowe Nowa Dęba

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów musi przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Nowa Dęba

Szczelne zbiorniki na szambo Nowa Dęba

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, bo szambo musi pozostawać szczelne. Zawartość z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto zatem oddać wyzwanie stworzenia kompletnej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na obfite podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże konieczna, gdy budujesz dom. Obecne zasady wymagają, żeby wszystkie domy miały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie szamba. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538